Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки новонародженому) Кримінального кодексу України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що медичні працівники КЗ ЧМПБ «Центр матері та дитини» в місті Черкаси, неналежно виконали свої професійні обов’язки під час приймання пологів у породілі, що полягає у не проведенні термінового розродження шляхом кесаревого розтину, в результаті чого настали тяжкі наслідки для новонародженого немовляти у формі інвалідності.
Як повідомлялось раніше, встановлено наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, та трьом медичним працівникам повідомлено про підозри.
На даний час відносно трьох осіб до суду скеровано обвинувальний акт для розгляду по суті.
Довідково: вчинене кримінальне правопорушення карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.