Спільними зусиллями Черкаської місцевої прокуратури, Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Черкаським управлінням департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України 20.12.2018 затримано двох осіб під час надання неправомірної вигоди за повернення арештованого автомобіля у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки лісу.

Зазначених осіб затримано, в порядку ст. 208 КПК України, на гарячому безпосередньо під час надання неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч гривень, які вилучено в ході огляду місця події.

За вказаним фактом проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.