Сьогодні, 08.02.2019, спільними зусиллями Черкаської місцевої прокуратури, Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Управління СБ України в Черкаській області затримано посадову особу одного із медичних закладів Черкас під час отримання неправомірної вигоди за прийняття пологів та безперешкодне отримання виписки про народження дитини.

Зазначену особу затримано в порядку ст. 208 КПК України на гарячому безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч гривень, які вилучено в ході огляду місця події.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання про повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

 4A50608F-8857-4A8F-9A5F-1D02DF29D00E