изображение_viber_2022-03-04_14-54-14-166За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури 03.03.2022 слідчими Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області, спільно з Управлінням СБУ в Черкаській області повідомлено про підозру місцевій «активістці» з Черкащини за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 161 КК України, а саме в умисних діях, спрямованих на порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань.
В ході досудового розслідування установлено, що підозрювана опублікувала на своїй сторінці «Facebook» пост із ознаками приниження честі та гідності віруючих-християн та образи почуттів громадян у зв’язку з їх релігійними переконаннями.
Довідково: санкція ч.1 ст. 161 КК України передбачає покарання у виді штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.