images (3)Черкаською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 44-річної черкащанки за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Встановлено, що жінка, яка раніше неодноразово притягувалась до кримінальної відповідальності, використовуючи службове посвідчення працівника Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, під приводом здійснення виплат літнім людям за програмою Президента України у розмірі 1200 гривень на кожну особу похилого віку, маючи при собі 3000 грн. трьома купюрами по 1000 грн., надала їх потерпілій та попросила повернути решту коштів в розмірі 600 грн., проте остання, роздивившись отримані грошові кошти та встановивши наявність на купюрах напису «одна тисяча сувенірів» зрозуміла, що відносно неї вчиняється злочин. Далі шахрайка намагалася швидко покинути місце злочину, проте їй завадив чоловік потерпілої.

На даний час обвинувачена перебуває в ДУ «Черкаський слідчий ізолятор».

Довідково: санкція ч. 2 ст. 190 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.