За компетентної участі прокуратури міста Черкаси, посадову особу Золотоніської районної державної адміністрації Соснівським районним судом м. Черкаси притягнено до відповідальності за корупційне та пов’язане з корупцією правопорушення.

Так, встановлено, що головний спеціаліст відділу управління праці та соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації, будучи державним службовцем, порушив спеціальне обмеження, встановлене ч. 1 ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції», щодо заборони займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) діяльністю, а саме, здійснював посередницькі послуги у сфері нерухомості з метою отримання доходу.

Соснівським районним судом м. Черкаси дану особу визнано винною в інкримінованому правопорушенні та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5 100 грн., з конфіскацією в дохід держави отриманого доходу від підприємницької діяльності.

Прокуратурою міста Черкаси вживатимуться і надалі заходи щодо запобігання та протидії корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням.

Прес-служба прокуратури м. Черкаси