Черкаською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно 23-річного гр. Л., який займався незаконним виготовленням заборонених речовин.

Встановлено, що даний чоловік незаконно придбав обладнання, призначене для виготовлення психотропної речовини «амфетаміну» з метою збуту, та зберігав його у квартирі, яку винаймав. В ході досудового розслідування під час огляду квартири у присутності понятих за участю її власника, який надав добровільну згоду на огляд приміщення квартири, працівниками поліції виявлено та вилучено обладнання для виготовлення амфетаміну, а також незаконно виготовлену за його допомогою психотропну речовину у великих розмірах.

За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 313 (незаконне придбання та зберігання обладнання, призначеного для виготовлення психотропної речовини з метою збуту) та ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне виготовлення та зберігання з метою збуту психотропної речовини у великих розмірах).

За вчинення вказаних правопорушень обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до дванадцяти років з конфіскацією майна.