Черкаською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно 44-річного гр. Ц. уродженця Луганської області.

Встановлено, що вказана особа перебуваючи біля однієї з лісополоси в м. Черкаси зґвалтував із застосуванням фізичного насильства 52-річну потерпілу, після чого пограбував останню на загальну суму близько 21 тис. грн. забравши в потерпілої золоті прикраси, мобільний телефон та гаманець з грошовими коштами, після чого з місця скоєння злочину зник.

Аналогічний злочин обвинувачений вчинив відносно 51-річної мешканки м. Черкаси, після чого пограбувавши потерпілу на загальну суму близько 31,5 тис. грн. зник з місця вчинення кримінального правопорушення.

Вказаний громадянин свою злочинну діяльність не припинив та в подальшому вчинив два розбої із погрозою застосування холодної зброї (ножа), чим завдав потерпілим шкоди на загальну суму близько 26 тис. грн.

Крім того, в ході досудового розслідування встановлено, що обвинувачений за місцем свого проживання незаконно зберігав бойові припаси (патрони).

За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 152, ч. 2 ст. 152, ч. 2 ст. 186, ч. 1 ст. 187, ч. 2 ст. 187, ч. 1 ст. 263 КК України.

За вчинення вказаних правопорушень обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від семи до десяти років з конфіскацією майна.