Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом хуліганства, вчиненого особою, яка два місяці тому звільнена з місць позбавлення волі, де відбувала покарання більше 7 років.

У ході досудового розслідування встановлено, що 09.09.2017 в вечірній час, громадянин Б., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння в громадському місці в одному із сіл Черкаського району, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, використовуючи заздалегідь заготовлений предмет для нанесення тілесних ушкоджень вчинив хуліганські дії.

Зокрема, громадянин Б., знаходячись громадському закладі, не звертаючи уваги присутність інших осіб та знаходження автотранспорту на стояні, шляхом приведення в дію підривника, на проїзній частині вулиці здійснив підрив гранати типу ГРД-5, в результаті чого осколками даної гранати пошкодив автотранспорт — два автомобілі: «Мітсубіші Паджеро» та «ВАЗ 21015».

Вказаний чоловік був затриманий громадянами на місці вчинення кримінального правопорушення. Після приїзду слідчо-оперативної групи, громадянин Б. затриманий у відповідності до вимог ст.. 208 КПК України.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України — хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень.

На даний час, до слідчого судді скеровано клопотання про обрання відносно Б., запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.