Черкаською місцевою прокуратурою вивчено стан збереження майна навчальних закладів міста Черкаси та їх цільового використання.

Встановлено, що наприкінці 2016 року між Черкаською вечірньою (змінною) школою II-III ступенів Черкаської міської ради та однією з громадських організацій міста Черкаси укладено договір позички, відповідно до якого навчальний заклад передав організації в тимчасове безоплатне користування частину нежитлового приміщення.

В подальшому, рішеннями Черкаської міської ради припинено Черкаську вечірню (змінну) школу II-III ступенів Черкаської міської ради шляхом ліквідації, а вищезазначене нежитлове приміщення передано на баланс Черкаської дитячої музичної школи № 5 Черкаської міської ради.

Враховуючи, що на даний час виникла необхідність у використанні даного приміщення в навчальному процесі, а також, беручи до уваги неналежне виконання громадською організацією умов договору позички, Черкаською місцевою прокуратурою подано позовну заяву в інтересах держави в особі Черкаської міської ради та Черкаської дитячої музичної школи № 5 Черкаської міської ради про розірвання договору та зобов’язання повернути вищезазначене нежитлове приміщення.

Ухвалою господарського суду Черкаської області позовну заяву прийнято до розгляду та порушено провадження у справі.