Встановлено, що 29-річний раніше судимий за злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, гр. К. придбав та незаконно зберігав з метою подальшого збуту для особистого матеріального збагачення психотропну речовину – амфетамін.

В подальшому вказану особу було зупинено працівниками поліції, та після проведення поверхневої перевірки чоловік видав правоохоронцям 10 п/е пакетів із вмістом порошкоподібної речовини, яка відповідно до висновку судової хімічної експертизи містить у своєму складі психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін.

На даний час гр. К. повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання та зберігання психотропної речовини з метою збуту, вчинене повторно).

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування з метою встановлення всіх фактичних обставин та скерування до суду обвинувального акту.

За вчинене чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.