граната

Досудовим розслідуванням встановлено, що 37-річний гр. Б., придбав бойовий припас, який в подальшому зберігав при собі та переносив, без передбаченого законом дозволу.

Таким чином, гр. Б., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння в громадському місці, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, використовуючи заздалегідь заготовлений предмет для нанесення тілесних ушкоджень, вчинив хуліганські дії.

Так він, не звертаючи уваги на громадян, що відпочивали у одному із закладів, шляхом приведення в дію підривника, на проїзній частині вулиці здійснив підрив гранати, в результаті чого осколками даної гранати пошкодив транспортні засоби та приміщення сільської ради, після чого був затриманий на місці скоєння кримінального правопорушення відвідувачами закладу.

Підозрюваному Б. обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 (носіння, зберігання, придбання бойових припасів без передбаченого законом дозволу) та ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень).

За вчинення вказаних злочинів зловмиснику загрожує покарання до семи років позбавлення волі.