В ході реалізації конституційної функції представництва інтересів держави в суді, прокуратурою систематично контролюється стан законності використання коштів, виділених на будівництво та ремонт автомобільних доріг, а також законність проведення публічних закупівель у вказаній сфері.

На даний час, Черкаською місцевою прокуратурою вивчається законність проведення закупівлі робіт з капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Н-02 /М-06/ — Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка на ділянці км. 519+736 – км. 523+336, замовником яких є Служба автомобільних доріг у Черкаській області.

Переможцем вказаних торгів визначено суб’єкта господарювання, який є відповідачем по справі за позовом Черкаської місцевої прокуратури щодо стягнення з останнього суми невикористаного та неповернутого авансу, а також, штрафних санкцій, які в сумі становлять 1,8 мільйонів гривень.

У разі виявлення порушень законодавства та, за наявності підстав, Черкаською місцевою прокуратурою будуть вжиті заходи прокурорського реагування.