Черкаською місцевою прокуратурою спільно з ДСР УСР НП України ініційовано питання про притягнення директора Черкаського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до адміністративної відповідальності за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції».

В судовому засіданні встановлено, що особа будучи суб’єктом на яку поширюється вимоги Закону України  «Про запобігання корупції», достовірно знаючи про обмеження, які поширюються на посадових осіб місцевого самоврядування у супереч вимог ч. 2 ст. 23 Закону України «Про запобігання корупції», порушила обмеження щодо отримання подарунку.

Так, посадовець 30.08.2018 на підставі договору дарування отримала від третіх осіб, подарунок у вигляді об’єктів нерухомості, а саме, об’єкт нерухомості у вигляді жилої блок (секція) у гуртожитку, загальною площею 103.9, кв.м, які оцінили у 244 900,00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-5 КУпАП.

За результатами розгляду зазначеного протоколу Придніпровським  районним судом м. Черкаси особу визнано винною у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-5 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу 1 700 грн.