Черкаською місцевою прокуратурою завершено процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння), ч. 1 ст. 115 (вбивство, тобто умисне протиправне заподіянні смерті іншій людині), ч. 3 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло) Кримінального кодексу України.

За версією слідства установлено, що громадянин П. протягом дня, під час розпиття спиртних напоїв, наносив тілесні ушкодження мешканцю
с. Руська Поляна, із яким спільно проживав у домоволодінні.

У вечері того ж дня, в ході конфлікту вирішив позбавити потерпілого життя та долонями обох рук почав стискати органи дихання
власника житла до того моменту поки останній не припинив чинити опір.

Крім того, громадянин П. за декілька днів до вбивства вчинив крадіжку майна із проникненням у житло у іншого жителя с. Руська Поляна.

На даний час, процесуальним прокурором затверджено та скеровано до Черкаського районного суду Черкаської області вказаний обвинувальний акт.

Довідково: санкція вказаного кримінального правопорушення передбачає покарання до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.