Сьогодні, 05.03.2020, у Черкаській місцевій прокуратурі під головуванням керівника прокуратури Андрія Замотайла за участі першого заступника та заступників керівника Черкаської місцевої прокуратури, прокурорів Черкаської місцевої прокуратури, представників правоохоронних органів м. Черкаси та Черкаського району, Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області ДСР НП України, ВКЗЕ Управління СБУ у Черкаській області, Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, Управління ГУ ДФС у Черкаській області проведено засідання міжвідомчих робочих груп з питань розкриття та розслідування злочинів у бюджетній сфері та у сфері економічних відносин.

На нараді підведено підсумки спільної діяльності правоохоронних органів та обговорено стан попередження, виявлення, припинення, розкриття, та розслідування злочинів на пріоритетних напрямках діяльності.

Окреслено коло проблемних питань, у вирішенні яких правоохоронці повинні вжити першочергових заходів.

За підсумками проведення засідання, визначено першочергові орієнтири спільних скоординованих дій правоохоронців, спрямованих на утвердження законності та протидії злочинності на території міста Черкаси та Черкаського району.