Черкаською місцевою прокуратурою на належному рівні підтримано обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно жителя міста Черкаси, 1993 року народження, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно) Кримінального кодексу України.

Установлено, що обвинувачений упродовж травня-липня 2018 року незаконно заволодів 5 транспортними засобами радянського виробництва в м. Черкаси та 1 — в м. Тальне. Вказані автомобілі він здавав до пунктів прийому металобрухту Черкаської області.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину в інкримінованому злочині.

Враховуючи, що обвинувачений раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти власності, прокурор просив суд призначити покарання, пов’язане з реальним позбавленням волі.

Вироком Соснівського районного суду міста Черкаси зловмисника визнано винним у вказаному вище кримінальному правопорушенні та засуджено до 6 років позбавлення волі, без конфіскацією належного йому майна.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.