Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги  до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю) Кримінального кодексу України.

За версією органу досудового розслідування встановлено, що 50-річний черкащанин, вдень 08.05.2020, перебуваючи на парковці для автомобілів в м. Черкаси, з хуліганських спонукань вчинив конфлікт з чоловіком та умисно наніс удар лопатою по склу водійських дверцят в якому знаходився потерпілий.

Продовжуючи свій злочинний умисел, зловмисник завдав удар вищевказаною лопатою по телефону, котрий тримав потерпілий та спричинив йому тілесні ушкодження.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України.

Довідково: карається штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 5 років.

        Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.