50-зарезали-ножом-сонникЧеркаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження небезпечне для життя в момент заподіяння) Кримінального кодексу України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що житель міста Черкаси, перебуваючи у стані сильного алкогольного сп’яніння, в денну пору доби і в умовах очевидності повалив 66-річного чоловіка на землю та наніс останньому ножем не менше п’яти ударів в область грудної клітини.
Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України.
На даний час підозрюваний перебуває в місцях попереднього ув’язнення.
Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.