Черкаською місцевою прокуратурою спільно з Черкаським відділом поліції ГУНП в Черкаській області 14.08.2020 повідомлено про підозру одному із жителів міста, який використовуючи паспорт та інший важливий особистий документ свого померлого батька, шахрайським шляхом заволодів бюджетними коштами у виді нарахованої пенсії у сумі 92,5 тис. грн.
На даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Довідково: санкція ч. 2 ст. 190 КК України на момент вчинення злочину передбачала покарання у виді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк від 1 до 2 років, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 3 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.