За процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури, 20.08.2020, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою зловмиснику за заподіяння смерті двом особам.

Нагадаємо, що працівниками Нацполіції в порядку ст. 208 КПК України затримано жителя м. Черкаси, який обгрунтовано підозрюється в умисному заподіянні смерті двом особам.

Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень,  передбачених п.п. 6, 13 ч. 2 ст. 115 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що зловмисник 07.08.2020, перебуваючи в м. Черкаси, за місцем проживання потерпілого, діючи умисно та цілеспрямовано, з метою заволодіння майном останнього наніс йому в область шиї удар ножем, який заздалегідь підготував і приніс із собою.

Він же, 16.08.2020, знову умисно, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин наніс удар ножем іншому потерпілому в область грудної клітки.

Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілі померли.

 

Довідково: умисне вбивство, вчинене з корисливих мотивів та вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство  карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна.