завищенняЧеркаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні відносно директора одного з Департаментів Черкаської міської ради, внаслідок неналежного виконанням яким своїх службових обов’язків за бюджетні кошти здійснено закупівлю товарно-матеріальних цінностей за завищеними цінами, чим спричинено тяжкі наслідки охоронюваним інтересам територіальної громади міста Черкаси в особі одного з департаментів Черкаської міської ради на суму 730 тис. грн.
Злочин викрито Черкаською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та слідчими Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.
Вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, – службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи.
Довідково: cанкція злочину передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.