За процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування відносно заступника керівника одного з департаментів Черкаської міської ради за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам, під час утримання вулично-дорожньої мережі  м. Черкаси (ч. 2 ст. 367 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець підписав акт наданих послуг з оброблення вулиць та доріг в м. Черкаси технологічними реагентами без реальної потреби здійснення профілактики та боротьби з ожеледицею у відповідні періоди грудня 2019 року, що призвело до безпідставного перерахування коштів місцевого бюджету на суму більш як    900 тис. грн приватному підприємству за надані послуги.

Злочин викрито Черкаською місцевою прокуратурою спільно з  слідчими Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу СБУ в Черкаській області.

На даний час обвинувальний акт погоджено процусуальним прокурором та скеровано до суду для розгляду по суті.

 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.