За процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3. ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України (незакінчений замах на умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині (вбивство).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 38-річний черкащанин, 31.08.2020, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за місцем проживання, на грунті раптово виниклих неприязних відносин з співмешканкою, які виникли внаслідок ревнощів, наніс потерпілій декілька ударів ножем.

Таким чином кривдник спричинив потерпілій тілесні ушкодження, які згідно висновку експерта відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень, як такі що небезпечні для життя, так і в своєму клінічному протіканні, а також тілесні ушкодження, які відноситься до категорії легких тілесних ушкоджень.

Свій злочинний умисел не довів до кінця з причин, що не залежали від його волі, та не вчинив усіх дій, які вважав за необхідне для доведення злочину до кінця.

На даний час обвинувальний акт погоджено процесуальним прокурором та скеровано до суду для розгляду по суті.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.