Черкаською місцевою прокуратурою завершено процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання, зберігання та незаконного збуту наркотичного засобу, вчиненого повторно (ч. 1 ст. 307, ч. 2 ст. 307  КК України), незаконне придбання, зберігання обладнання призначеного для виготовлення особливо небезпечних наркотичних засобів з метою виготовлення їх виготовлення (ч. 3 ст. 313 КК України).

За версією органу досудового розслідування встановлено, що 47-річний черкащанин, з метою власного матеріального збагачення, незаконно виготовляв та збував наркотичний засіб (канабіс), обіг якого обмежено на території міста Черкаси.

У ході проведення обшуку за місцем проживання зловмисника, працівниками поліції виявлено та вилучено знаряддя вчинення злочинів пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів, особливо небезпечний наркотичний засіб вагою 820 г,  що відповідно до таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які знаходяться у незаконному обігу, затверджених Комітетом з контролю за наркотиками при МОЗ України, є великим розміром наркотичного засобу.

Процесуальним прокурором погоджено та скеровано до суду  обвинувальний акт  для розгляду по суті.

        Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.