За процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури оголошено підозру у кримінальному провадженні,  за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене повторно).

Встановлено, що 34- річна шахрайка, здійснювала замовлення мобільних телефонів «Iphone 11» через мережу інтернет з доставкою товару до відділень служби доставки в місті Черкаси та вказувала завідомо неправдиві анкетні дані одержувача.

При отриманні відправлення вона пред’являла документи, що посвідчують особу та оглядала товар, ховаючи його до жіночої сумки, натомість шляхом обману, а саме підміни на макет,  повертала коробку персоналу служби доставки та не здійснювала оплату товару, за відсутністю коштів на банківській карті.

Таким чином, не маючи дійсних намірів та можливості придбати товар, шляхом обману, а саме підміни на макет, незаконно заволодівала мобільними телефонами марки «Iphone 11».

Вказаній особі оголошена підозра та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в межах іншого кримінального провадження органом досудового розслідування в Київській області.

Досудове розслідування вказаного кримінального правопорушення здійснюється Черкаським районним управлінням поліції ГУНП в Черкаській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.