За процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у провадженні за фактом службової недбалості виконувача обов’язків одного з комунальних некомерційних підприємств міста Черкаси під час здійснення державних закупівель товарів пов’язаних із запобіганням виникненню та поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 (ч. 2 ст. 367 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор комунального медзакладу неналежно виконала покладені на неї службові обов’язки, внаслідок чого за кошти місцевого бюджету закуплено товари, пов’язані із запобіганням виникненню та поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 (дезинфікуючі засоби для обробки рук і шкіри, захисні щитки та костюми, медичні халати, маски, рукавички нестерильні, бахіли, тощо) за завищеними цінами, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним інтересам територіальної

Як повідомлялось раніше, на підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів службовій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України.

На даний час процесуальним керівником погоджено обвинувальний акт та направлено до суду для його розгляду по суті.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.