8

Черкаською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 236 КК України (порушення правил екологічної безпеки), ст. 246 КК України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання збут лісу), ст. 356 КК України (самоправство).

Встановлено, що в адміністративних межах Свидівоцької сільської ради Черкаського району Черкаської області посадовими особами одного із об’єднаних кооперативів здійснюється будівництво дачного кооперативу на березі річки Дніпро з порушенням встановленого законом порядку.

Так, 27.04.2021 Черкаською окружною прокуратурою, спільно із слідчим Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Черкаській області та з залученням контролюючих органів, в рамках досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні проведено огляд місця незаконної порубки дерев та будівництва.

За результатами проведеного огляду місця події встановлено ряд порушень вимог земельного та природоохоронного законодавства.

Наразі вирішується питання щодо призначення ряду експертиз, встановлюється сума збитків, заподіяних державі, вживаються заходи направлені на встановлення осіб, причетних до вчинення вказаних злочинів та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Разом з цим, вирішується питання щодо вжиття заходів представницького характеру, направлених на розірвання договору оренди земельної ділянки.

2

1

4

6

изображение_viber_2021-04-27_15-55-40