sud26

Ухвалою Соснівського районного суду міста Черкас залишено без розгляду позовну заяву фізичної особи до Черкаської міської ради про стягнення грошових коштів в сумі 2 951 тис. грн., як відшкодування майнової шкоди завданої неправомірними діями Черкаської міської ради.

Так, вказана особа звернулася до суду з відповідним позовом в січні 2020 року мотивуючи його тим, що внаслідок рішень судів за позовами прокуратури в 2019 році з її власності, як добросовісного набувача, витребували нежитлову будівлю (приміщення басейну) ДНЗ № 50 «Світлофорчик» Черкаської міської ради чим, на її думку, завдано майнової шкоди.

Черкаською окружною прокуратурою в лютому 2020 року ініційовано вступ у вказану судову справу, залучення профільного департаменту та дошкільного закладу, інтереси яких порушував позов.

Внаслідок цілеспрямованої та систематичної позиції прокуратури під час судового розгляду доведено безпідставність вимог позивача та, як наслідок, 27.04.2021 винесено ухвалу про залишення без розгляду позовної заяви до територіальної громади міста Черкаси на суму 2 951 тис. грн.

Триває подальша робота на напрямку захисту майнових прав громади міста.