грошіЧеркаською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом привласнення директором приватного підприємства коштами в сумі майже 4 млн. грн. під час управління його поточною діяльністю (ч. 5 ст. 191 КК України).

Установлено, що директор одного з підприємств м. Черкаси у період часу з січня по листопад 2019 року, під час управління його поточною діяльністю, зловживаючи своїм службовим становищем, з метою заволодіння чужим майном, умисно, з корисливих мотивів, діючи всупереч інтересам товариства, під виглядом виплати дивідендів засновникам підприємства та видачі коштів у рахунок оплати оренди приміщень та транспортних засобів, провів ряд операцій по зняттю готівки, частину з яких у сумі майже 4 млн. грн. привласнив, чим спричинив матеріальну шкоду підприємству в особливо великих розмірах.

Довідково: санкція ч. 5 ст. 191 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.