miscja_rozpustiЗа процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно 32-річного чоловіка за фактом звідництва для розпусти (ч. 2 ст. 302 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель міста Черкаси, порушуючи моральні засади суспільства в частині встановлення зв’язків між людьми для задоволення їх статевих потреб, виступив посередником при здійсненні розпусних дій, що виразилося у звідництві осіб для надання послуг сексуального характеру за грошову винагороду.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 302 КК України передбачає покарання у виді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до двох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.