изображение_viber_2021-06-18_14-18-02Сфера охорони навколишнього природного середовища являється одним із пріоритетних напрямків діяльності органів прокуратури.

18 червня, в приміщенні Черкаської окружної прокуратури відбулася зустріч членів міжвідомчої робочої групи з питань протидії екологічним правопорушенням, незаконному використанню лісових, водних ресурсів, видобутку корисних копалин та утилізації відходів.

На засіданні головував керівник Черкаської окружної прокуратури. У заході взяли участь перший заступник та заступник керівника Черкаської окружної прокуратури, прокурори Черкаської окружної прокуратури, керівники правоохоронних органів та державного нагляду (контролю).

«На сьогодні ще більшої актуальності набирає питання боротьби з кримінальним правопорушенням у сфері довкілля, використання надр, лісових ресурсів та охорони навколишнього природнього середовища.  Серед нагальних проблем – відсутність налагодженої співпраці між органами прокуратури, правоохоронними та органами державного контролю. У прокуратури  немає функції нагляду, а тому джерелом інформації мають бути якісні матеріали перевірок контролерів» – наголосив Андрій Замотайло.

Також, звернув увагу на необхідність активізації досудового розслідування у кримінальних провадженнях вказаної категорії, притягнення винних осіб до відповідальності та відшкодування завданих збитків.

За результатами засідання визначено узгоджені заходи, спрямовані на покращення якості та ефективності роботи на зазначеному пріоритетному напрямі.

изображение_viber_2021-06-18_14-18-021

изображение_viber_2021-06-18_14-18-01