unnamed (3)За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури, сприяння співробітників Управління Служби безпеки України слідчими Черкаського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Черкаській області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно  директора двох приватних підприємств за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі та вчинення службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачений, під час виконання договорів підряду про надання послуг з поточного ремонту будівель комунальних закладів та закладів освіти міста Черкаси, вніс недостовірні відомості до актів виконаних робіт і упродовж 2018 року привласнив кошти місцевого бюджету в розмірі понад півмільйона гривень.

Довідково: санкція за вчинення кримінальних правопорушень передбачає максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.