Bez-nazvanyyaНаказ про організаційні заходи із забезпечення проведення зборів прокурорів Черкаської окружної прокуратури від 20.07.2021 № 40

23 липня 2021 року відбудуться збори прокурорів Черкаської окружної прокуратури для обрання двох делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів.

Для участі у зборах запрошуються усі прокурори Черкаської окружної прокуратури.

Місце проведення зборів – актова зала Черкаської окружної прокуратури (вул. Б. Хмельницького, 60 м. Черкаси, актова зала).

Час проведення зборів 14.00 година. Реєстрація учасників зборів для встановлення кворуму розпочнеться о 13 годині 30 хвилин за місцем проведення зборів та відбуватиметься на підставі службового посвідчення. Для своєчасного відкриття зборів слід прибути завчасно.

Для проходження реєстрації необхідно пред’явити службове посвідчення.

Явка прокурорів на збори є обов’язковою. Про поважні причини неможливості прибути на збори працівники мають завчасно повідомляти безпосередніх керівників, а останні – організаційний комітет.

До 22 липня 2021 року проводиться прийом документів від прокурорів Черкаської окружної прокуратури, які бажають бути обраними на зборах прокурорів Черкаської окружної прокуратури делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів.

Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурор Черкаської окружної прокуратури, котрий сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Перелік документів для кандидатів у делегати:

-       Заява (зразок документа);

-       Копія службового посвідчення прокурора;

-       Інформаційна довідка (зразок документа);

-       Письмова згода на обробку персональних даних та їх оприлюднення відповідно до вимог законодавства (зразок документа).

Прийом документів проводитиметься з 08.00 до 17.00 години (у робочі дні) за адресою: вул. Б. Хмельницького, 60 м. Черкаси, каб. № 10

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів для голосування прийом документів від кандидатів після 22 липня 2021 року не здійснюватиметься.

Інформація щодо переліку осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на конференцію, буде розміщена на вебсайті Черкаської окружної  прокуратури у рубриці «Новини» не пізніше 23 липня 2021 року.