bf920e3e7cbdef7cЧеркаським відділом Черкаської окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх, тобто вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи), ч. 1 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій) Кримінального кодексу України.

Під час судового засідання прокурором доведено, що чоловік, уродженець та житель Київської області, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння в м. Черкаси, з метою задоволення своєї статевої пристрасті вчинив розбещення малолітньої, а саме розпусні дії сексуального характеру.

Крім того, встановлена причетність зловмисника до відкритого заволодіння майном потерпілої, а саме мобільним телефоном.

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси зловмисника визнано винним у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та призначено покарання виді 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з роботою з неповнолітніми строком на 3 роки.

На цей час вирок суду не вступив у законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.