images (6)Черкаська окружна прокуратура продовжує вживати заходи щодо повернення у комунальну власність незаконно переданих у власність та оренду приміщень закладів освіти та дошкільних навчальних закладів.

Так, постановою Північного апеляційного господарського суду скасовано рішення господарського суду Черкаської області, яким відмовлено у задоволенні позову прокурора та у повному обсязі задоволено позовну заяву заступника керівника Черкаської окружної (місцевої) прокуратури в інтересах держави в особі Сагунівської сільської ради про визнання недійсним договору оренди на цілісний майновий комплекс колишнього дитячого садка «Яблучко», ринкова вартість якого становить близько 5 млн. грн., а приватне агропромислове товариство зобов’язано усунути перешкоди у його користуванні та розпорядженні, шляхом його звільнення та повернення Сагунівській сільській раді.

Наразі, Черкаською окружною прокуратурою скеровано лист до господарського суду Черкаської області щодо видачі судового наказу для виконання рішення Північного апеляційного господарського суду