Координ.1У Черкаській окружній прокуратурі під головуванням керівника прокуратури Андрія Замотайла проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів щодо стану протидії злочинності та кримінальній корупції в регіоні в І півріччі 2021 року.

У заході взяли участь керівник Черкаської обласної прокуратури Олександр Воронін, начальник Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області Володимир Матюшенко, а також керівники відділів Управління.

На нараді відзначили, що завдяки вжитим скоординованим заходам на окремих напрямах простежується тенденція щодо зниження рівня злочинності. Зокрема, зменшилась кількість вчинених особливо тяжких кримінальних правопорушень, проти власності, незаконних заволодінь транспортними засобами.

Спільними зусиллями правоохоронців також вдалось активізувати роботу щодо протидії злочинам у сфері господарської діяльності та кримінальним правопорушенням пов’язаним зі збутом наркотичних засобів.

Керівник Черкаської окружної прокуратури Андрій Замотайло наголосив, що одним з основних завдань правоохоронної системи залишається забезпечення, виявлення та розкриття кримінальних правопорушень в бюджетній сфері, сфері земельних правовідносин, екології, використання природних ресурсів, протидія корупції, наркозлочинності та домашньому насильству.

Із врахуванням висловлених пропозицій, за результатами координаційної наради розроблений комплекс узгоджених заходів, які сприятимуть підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю на території, юридично піднаглядній Черкаській окружній прокуратурі.

 Коорд.Коорд 3