328459_1За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури оголошено підозру  49-річному чоловіку за фактом вчинення хуліганських дій, тобто грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчинене із застосуванням предмета спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 296 КК України).

Установлено, що черкащанин, в серпні 2021 року, перебуваючи на подвір’ї одного з багатоповерхових будників міста Черкаси, будучі в стані алкогольного сп’яніння, вчинив хуліганські дії відносно раніше незнайомого йому чоловіка, а саме витяг предмет спеціально пристосований для нанесення тілесних ушкоджень, схожий за зовнішніми ознаками на пістолет та, погрожуючи вказаним предметом, спрямував його в напрямку остатнього і супроводжуючи свої дії голосними нецензурними лайками, здійснив два  постріли в напрямку потерпілого

Прокуратура звернулась до суду з клопотанням про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для підозрюваного, однак, суд відмовив у задоволенні вказаного клопотання та постановив застосувати відносно нього цілодобовий домашній арешт.

На даний час вищевказана ухвала оскаржена до Черкаського апеляційного суду.

Зловмиснику загрожує покарання у виді покарання у виді позбавлення волі від трьох до семи років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.