изображение_viber_2021-09-14_08-58-41-744Черкаською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом незаконної діяльності з організації або проведення азартних ігор (кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України).
У ході досудового розслідування на підставі ухвал слідчого судді працівниками Черкаської окружної прокуратури за участю Управління Служби безпеки України в Черкаській області припинено діяльність мережі ігрових залів, що надають доступ до азартних ігор, які проводяться в мережі Інтернет, шляхом проведення ряду обшуків з вилученням відповідної техніки. Під час обшуків виявлено й вилучено 48 одиниць комп’ютерної техніки, грошові кошти та документацію.
Наразі проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій задля встановлення організаторів незаконного бізнесу.
Примітка: функціонування закладів з метою надання доступу до азартних ігор чи лотерей, які проводяться в мережі Інтернет, суперечить вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15.05.2009 та Розпорядженню Кабінету Міністрів України від 20.12.2019 №1325-р «Про протидію гральному бізнесу» та є підставою для кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України.