MbZrQ1w9PKvsp1DcEo3DCA
За процесуального керівництва Черкаського відділу Черкаської окружної прокуратури оголошено підозру жителю села Залевки Черкаського району Черкаської області за фактом незаконної порубки дерев у лісі, перевезенні та зберіганні незаконно зрубаних дерев, що заподіяло істотну шкоду (ч. 1 ст. 246 КК України).
Установлено, що чоловік в лісовому масиві поблизу села без будь-якого на те дозволу та відповідних документів (лісорубного квитка або ордера) здійснив незаконну порубку дерев породи «сосна звичайна». Після чого за допомогою трактора із причепом перевіз частину незаконно зрубаних дерев на берег висохлого водоймища, а частково перевіз до свого домоволодіння, де незаконно зберігав. Шкода державі завдана на суму майже 40 000 гривень.
Досудове розслідування на даний час триває, процесуальним прокурором у вказаному кримінальному провадженні вживаються заходи щодо забезпечення відшкодування шкоди.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.