Без названияЗа процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні  за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 162 (порушення недоторканності житла) та ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в травні поточного року, два чоловіка незаконно проникли до квартири мешканки мікрорайону Митниця міста Черкаси, однак їх дії вчасно були виявлені сусідами, які викликали працівників патрульної поліції. У подальшому, при спробі затримання зловмисників, один з них спричинив правоохоронцю тілесні ушкодження.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 162 КК України передбачає покарання у виді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років; ч. 2 ст. 345 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.