зображення_viber_2021-10-29_08-36-16-380Подія трапилася в районі Черкаської гімназії № 9 та неабияк обурила містян. До чергової частини територіального управління поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що молода дівчина пошкодила два муляжі пішоходів, що розташовані обабіч пішохідного переходу, поруч з навчальним закладом.
Дівчина, яка лише в цьому році досягнула свого повноліття, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, грубо порушуючи громадський порядок та зухвало нехтуючи загальноприйнятими правилами поведінки і моралі, стала ногами лупцювати муляжі, в результаті чого вони були розбиті. Звісно, після такого вчинку намагалася залишити місце події, проте була зупинена небайдужими перехожими, які в свою чергу повідомили правоохоронців.
Проведеним досудовим розслідуванням зібрано достатньо доказів, які вказують на провину молодої дівчини, у зв’язку з чим Черкаським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, за погодженням з процесуальним прокурором Черкаської окружної прокуратури, останній повідомлено про підозру у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю).
Враховуючи визнання вини підозрюваною та її щире каяття, питання про застосування запобіжного заходу не вирішувалося.
За вказаний кримінальний проступок передбачено покарання у виді штрафу, арешту та обмеження волі на строк до п’яти років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.