За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187, ч. 3 ст. 186 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб та грабіж поєднаний з проникненням у інше приміщення, вчинений за попередньою змовою групою осіб ).
Установлено, що двоє жителів міста Черкаси, за попередньою змовою вчинили розбійний напад на місцевого жителя з погрозою застосування предмета, ззовні схожого на пістолет та заволоділи майном потерпілого, після чого продовжуючи свої умисні протиправні дії, зухвало, у вечірній час доби перебуваючи в м. Черкаси біля закладу швидкого харчування, за раптово виниклим умислом на заволодіння чужим майном, відкрито заволоділи грошовими коштами в сумі 5000 грн., що знаходились в касі закладу громадського харчування та з викраденим зникли з місця події.
На даний час стосовно обвинувачених обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Довідково: за вчинене чоловікам загрожує покарання до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
1208_121830