images_(12)Процесуальними керівниками Черкаської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 58-річного черкасця за фактом спричинення умисних легких тілесних ушкоджень членам своєї сім’ї (ч. 1 ст. 125 КК України) та погрози вбивством щодо працівників правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цими працівниками своїх службових обов’язків (ч. 1 ст. 345 КК України).
Встановлено, що обвинувачений у вересні поточного року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, за місцем свого проживання вчинив кримінальні правопорушення, пов’язані з домашнім насильством, а саме спричинив малолітньому сину та дружині кілька ударів пряжкою паска в ділянки верхніх і нижніх кінцівок, у зв’язку з чим останні отримали легкі тілесні ушкодження.
У подальшому, під час складання відносно нього протоколів про адміністративні правопорушення останній погрожував вбивством працівникам правоохоронних органів.
Ухвалою суду правопорушнику обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з покладенням на нього обов’язків утримуватися від спілкування з потерпілими та вживання алкогольних напоїв.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.