изображение_viber_2021-11-25_16-01-26-715На сьогоднішній день ще більшої актуальності набирає питання протидії правопорушенням, пов’язаним з нелегальною діяльністю автозаправних станцій (АЗС) та автогазозаправних пунктів (АЗГП).

Нелегальні АЗС/АГЗП, як і частина офіційних, функціонують без оформлення відповідним чином землекористування, дозволів на будівництво та введення в експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки, здійснюють реалізацію пального без застосування реєстраторів розрахункових операцій та з іншими численними порушеннями законодавства.

У зв’язку з цим, 24.11.2021, під головуванням керівника Черкаської окружної прокуратури Андрія Замотайла відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань протидії протиправній діяльності нелегальних АЗС і АГЗП. До її складу увійшли представники правоохоронних і контролюючих органів.

Вказана робоча група націлена на проведення і координацію заходів щодо боротьби із нелегальним обігом пального, протидію нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, здійснення контролю додержання вимог чинного законодавства під час їх функціонування, забезпечення швидкого, повного та неупередженого досудового розслідування злочинів вказаної категорії.

У ході засідання міжвідомчої робочої групи учасники засідання обговорили результати роботи на вказаному напрямку, проаналізували проблематику та розробили низку заходів, спрямованих на дієву протидію вказаним правопорушенням на території, юридично піднаглядній Черкаській окружній прокуратурі.

изображение_viber_2021-11-25_16-01-38-266