original-1216646438За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення домашнього насильства (ст. 126-1 КК України) та скеровано до суду обвинувальний акт відносно громадянина міста Черкаси.
Досудовим розслідуванням встановлено, що в період з травня 2020 року по жовтень 2021 року 36-річний мешканець міста Черкаси за місцем проживання умисно систематично вчиняв домашнє насильство відносно своєї 65-річної матері.
Довідково: санкція ст. 126-1 КК України передбачає покарання у виді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.