81086f4-222584Черкаською окружною прокуратурою здійснюється нагляд за додержанням законів у формі процесуального керівництва під час досудового розслідування кримінального провадження за підозрою чотирьох медичних працівників черкаських медичних закладів, які внаслідок недбалого та несумлінного ставлення до своїх професійних обов’язків, під час проведення оперативного лікування черкащанки допустили ускладнення, внаслідок чого остання померла у реанімаційному відділенні КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» (ч. 1 ст. 140 Кримінального кодексу України).

Черкаською окружною прокуратурою ініційовано відсторонення від посади всіх лікарів, причетних до вчинення вказаного злочину.

За результатами розгляду клопотань прокурора, слідчими суддями Соснівського районного суду м. Черкаси відсторонено від посад тільки двох медичних працівників.

Рішення суду щодо відмови у задоволенні клопотань про відсторонення  від посад інших двох лікарів, прокуратурою розцінено як необґрунтовані, у зв’язку з чим вирішується питання про їх оскарження до Черкаського апеляційного суду.