imagesУпродовж 12 місяців 2021 року до Черкаської окружної прокуратури надійшло 2 111 звернень громадян.

Із вказаного числа звернень працівниками окружної прокуратури вирішено 1 146 звернень громадян, з числа яких, у 79 прийнято рішення про задоволення, 815 – направлено за належністю до інших відомств для вирішення, 11 – повернуто або залишено без розгляду, інші – перебувають на розгляді.

В цілому, по напрямках прокурорської діяльності, вирішені звернення в своїй більшості стосувалися питань досудового розслідування – 932, з питань участі у кримінальному провадженні в суді – 28, з питань представництва інтересів держави в суді – 14, з питань охорони прав дітей – 3, з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів – 4, з інших питань – 161.

Черкаською окружною прокуратурою протягом 12 місяців 2021 року задоволено 79 звернень громадян. Найбільш питому вагу із задоволених звернень складають звернення з питань досудового розслідування – 76, з питань охорони прав дітей – 1 та з інших питань – 2.

Протягом 2021 року на телефон «гарячої лінії» Черкаської окружної прокуратури надійшло 46 звернень громадян.

Також, окружною прокуратурою постійна увага приділяється удосконаленню діяльності з питань забезпечення доступу до публічної інформації.

Упродовж 12 місяців 2021 року надійшло 15 запитів на отримання доступу до публічної інформації, з числа яких, розглянуто 9 запитів з наданням роз’яснень та 6 надіслано іншим розпорядниками для розгляду у межах компетенції. Інформаційні запити на отримання доступу до публічної інформації, які розглянуті окружною прокуратурою, стосувались питань досудового розслідування – 7, з питань представництва інтересів держави в суді – 1 та з інших питань – 1. Відмов у задоволенні запитів не було.

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність органів прокуратури області, як розпорядника інформації, запитувачами до суду не оскаржувались.

Робота за вказаним напрямом триває.