495041За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури оголошено підозру 46-річному чоловіку за фактом вчинення хуліганських дій, тобто грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчинене із застосуванням предмета спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України).

Установлено, що черкащанин, в січні поточного року, перебуваючи в одному з магазинів міста Черкаси, вчинив хуліганські дії відносно раніше незнайомого йому чоловіка, а саме витяг предмет спеціально пристосований для нанесення тілесних ушкоджень, схожий за зовнішніми ознаками на пістолет та, погрожуючи вказаним предметом, спрямував його в напрямку остатнього і супроводжуючи свої дії голосними нецензурними лайками, здійснив три постріли в напрямку потерпілого.

В подальшому, вийшовши з приміщення магазину, зловмисник, продовжуючи свої хуліганські дії, прагнучи показати свою зневагу до існуючих правил і норм поведінки в суспільстві, знаходячись у людному місці в присутності інших осіб, здійснив ще три постріли в напрямку невстановленої в ході досудового розслідування особи.

Того ж дня, зловмисника було затримано в порядку ст. 208 КПК України.

За клопотанням Черкаської окружної прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Довідково: санкція ч. 4 ст. 296 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.