4419-04-08-1554716535За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури оголошено підозру 33-річному чоловіку за фактом вчинення закінченого замаху на вбивство, тобто на умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині (ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Інцидент стався 28 січня 2022 року в приміщенні гуртожитку по вул. Смілянській в м. Черкаси. Так, чоловік, перебуваючи у нетверезому стані в одній з кімнат гуртожитку, наніс своєму співмешканцю по кімнаті численні удари ножем в життєво важливі органи.

Підозрюваний виконав усі дії, які вважав необхідними для доведення злочину до кінця. Однак смерть потерпілого не настала, а вчинений злочин не було закінчено з причин, які не залежали від його волі, оскільки потерпілому вчасно надано необхідну кваліфіковану медичну допомогу. Нині чоловік перебуває на лікуванні.

Досудове розслідування за вказаним фактом перебуває на контролі Черкаської окружної прокуратури.

Санкція інкримінованої статті кримінального кодексу передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.